DLA

Laboratoriów

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju pompy i akcesoria próżniowe przeznaczone specjalnie dla laboratoriów. Są to pompy zarówno olejowe jedno i dwustopniowe, jak i pompy suche typu scroll czy turbo. Do tego oferujemy również akcesoria: szybkozłącza próżniowe, rury sztywne oraz elastyczne, oleje do pomp próżniowych.

Oferujemy także serwis pomp próżniowych typu turbo, olejowych rotacyjnych i suchych typu scroll. Oprócz serwisów standardowych typu sprawdzenie i czyszczenie lub remont generalny, oferujemy także indywidualne audyty zakończone przedstawieniem kosztorysu i czasu naprawy – dzięki czemu nie przepłacisz za usługi, które nie są potrzebne.

  • Pompy próżniowe olejowe jednostopniowe i dwustopniowe

  • Eżektory, inżektory

  • Pompy próżniowe z pierścieniem cieczowym

  • Skidy próżniowe

     

Próżnia centralna

Próżnia centralna to kompaktowe rozwiązanie, które pozwoli nie tylko na zaoszczędzenie miejsca ale także na oszczędności wynikające z niższego zużycia, energii, mediów uszczelniających czy samych pomp. Jest to zestaw w skład, którego wchodzą pompy próżniowe (mogą być także pompy, które klient już ma), sterowniki, czujniki zabezpieczające, zbiorniki buforowe, zawory, przepływomierze, wakuometry i rurociągi. Cały system jest precyzyjnie dobierany pod Twoje wymagania, dlatego nasza oferta obejmuje nie tylko dobór i dostawę urządzeń, ale także projektowanie całego systemu, jego montaż i uruchomienie. Dzięki temu zyskujesz gwarancję prawidłowej i nieprzerwanej pracy swojego systemu. Zakres techniki próżniowej i centralnego wytwarzania próżni ma ogromny wpływ na zdolność i jakość produkcji, dlatego warto postawić na indywidualnie dobrane pompy i pozostałe elementy systemu, zgodne z profilem działalności firmy.

Systemy chłodzenia cieczy chłodzącej

W wyniku wieloletniej obecności na rynku urządzeń pomocniczych dla laboratoriów, opracowaliśmy kompaktowy i tani system chłodzenia cieczy chłodzących urządzenia laboratoryjne. Jest to system, który obiegową cieczą chłodzącą schładza ciecz, która służy do schładzania urządzeń. Dzięki temu obiegowa ciecz chłodząca nie ulega zanieczyszczeniu, a z kolei urządzenia docelowe schładzane są cieczą o odpowiednich parametrach.

Pompy próżniowe

Eżektory, inżektory

Skidy próżniowe

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?
Skontaktuj się z nami